Волосся та зачіски Вівторок, 07.05.2024, 19:02
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Догляд за волоссям » Проблемне волосся » Пробне волосся (у мене лупа)
Пробне волосся
Castillo93Дата: Вівторок, 12.02.2013, 19:10 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Ось уже не один місяць у мене лупа... Я вже незнаю як з нею боротися , мию голову щодня , але ефекту майже немає . Тілки торнусь до волосся то сипеться наче сніг((( Підкажуть будь_ласка як з цим боротися , які є засоби , шампуні чи може ще щось??? Буду вдячний. Зарання дякую!
 
shkilnyukДата: Вівторок, 12.02.2013, 19:53 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Администраторы
Повідомлень: 4
Статус: Offline
При лупі рекомендується застосовувати таку маску: 1 жовток, 1 столова ложка лимонного соку, 1 столова ложка рослинної олії і 1 / 2 склянки
теплої води. Миття цілим яйцем захищає сухе і ламке волосся від ушкодження і сприяє усуненню лупи.
 
_kek$ik_Дата: Вівторок, 12.02.2013, 20:43 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день. Проблема випадіння волосся в теперішні часи турбує багатьох! З чим це пов'язано? І які є способи вирішення цієї проблеми?
А також які є способи, щоб вирішити проблему з жирним волоссям? Зарання дякую за відповідь.
 
heerful08Дата: Вівторок, 12.02.2013, 22:42 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день! У мене також проблеми з волоссям, посічане, ламке. Не знаю, що й робити. Зараз знайшла в неті маску з гірчицею. Змішуємо суху гірчицю, жовток, цукор і трохи репійної олії. Втирати в коріння волосся. Треба тримати від 30 хвилин до години. Якщо вірно змішали, буде дуже пекти, але треба висидіти, або не буде результату. Робила вже двічі, волосся стало трохи краще.
 
Форум » Догляд за волоссям » Проблемне волосся » Пробне волосся (у мене лупа)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:



Статті про волосся

Підбір зачісок

Колекція зачісок

Відеоуроки

Copyright: Волосся та зачіски © 2024
Зробити безкоштовний сайт з uCoz