Волосся та зачіски Неділя, 20.06.2021, 01:13
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Рекомендації по догляду за волоссям [20]
Народні методи [14]
Науково-популярні статті [11]
Небажане волосся [6]
Засоби догляду за волоссям [5]
Маски для волосся [7]
У цій категорії зібрано рецепти масок для волосся

Підбір зачіски онлайн
Інтимні стрижки
Програми для підбору зачісок
Відео зачіски
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Науково-популярні статті

Типи волосся

    У цій статті я розкажу які типи волосся бувають і як їх розрізняють.
    

     Волосся поділяють на нормальне, сухе, жирне та змішане.
  
     Жирне волосся має характерний тьмяний блиск, через деякий час після миття злипається і починає виглядати брудним і неохайним. Жирність волосся залежить від активності сальних залоз шкіри голови, яка, в свою чергу, є суто індивідуальною і закладається генетично. Але в деякій мірі кількість сала, що виробляється залозами залежить від типу харчування і кількості вуглеводів та жирів, що надходять з їжею.
    
     Сухе волосся погано відбиває світло, внаслідок чого воно виглядає тьмяним, не має глянцю. Воно легко рветься, путається, важко розчесується, січеться на кінцях. Часто сухе волосся - це результат неправильного догляду, а не наслідок пониженої активності сальних залоз.
    
     Волосся змішаного типу - це, як правило, довге волосся - жирне біля коріння і сухе на кінцях внаслідок того, що воно недостатньо змащуються жиром по всій довжині. Кінці волосся такого типу часто січуться. Таке волосся потребує комбінованого догляду за допомогою спеціальних засобів та зкоректовану дієту.

     Волосся нормального типу не тьмяне і не блискуче, добре відбиває світло, переливається на сонці. Якщо ваше волосся еластичне, майже не січеться, легко вкладається і розчесується, має живий вигляд і зберігає ці якості на протязі декількох днів після миття голови, значить, ви грамотно доглядаєте за ним і ваше волосся здорове. На жаль, волосся без проблем зустрічається дуже рідко.

Я думаю, прочитавши дану статтю, Ви змогли розібратись до якого типу належить Ваше волосся і в залежності від типу зможете підібрати правильний догляд.

     Стаття російською мовою:               А сдесь можно взять кредит под залог недвижимости

     Волосы делят на нормальные, сухие, жирные и смешанные.
    
     
Волосы нормального типа хорошо отражают свет, переливаются на солнце. Если ваши волосы эластичны, почти не секутся, легко укладывается и расчесываются, имеет живой вид и сохраняют эти качества в течение нескольких дней после мытья головы, значит, вы грамотно ухаживаете за ним и ваши волосы здоровые. К сожалению, волосы без проблем встречается очень редко.
    
     
Жирные волосы имеют характерный тусклый блеск, спустя некоторое время после мытья слипаются и начинают выглядеть грязными и неряшливыми. Жирность волос зависит от активности сальных желез кожи головы, которая, в свою очередь, является сугубо индивидуальной и закладывается генетически. Но в некоторой степени количество сала вырабатываемое железами зависит от типа питания и количества углеводов и жиров, поступающих с пищей.
    
     
Сухие волосы плохо отражают свет, вследствие чего они выглядят тусклыми, нет глянца. Они легко рвутся, путаются, трудно расчесываются, секутся на концах. Часто сухие волосы - это результат неправильного ухода, а не следствие пониженной активности сальных желез.
    
     
Волосы смешанного типа - это, как правило, длинные волосы - жирные у корней и сухие на концах вследствие того, что они недостаточно смазываются жиром по всей длине. Концы волос такого типа часто секутся. Такие волосы нуждаются в комбинированном уходе с помощью специальных средств и скорректированной диеты.


На головну

Категорія: Науково-популярні статті | Додав: shkilnyuk (19.01.2011)
Переглядів: 4781 | Рейтинг: 0.0/0

Популярні статті:

[Народні методи]
Ламінування волосся в домашніх умовах
[Науково-популярні статті]
Волосся на лобку та інтимні стрижки
[Народні методи]
Старовинні рецепти догляду за волоссям
[Рекомендації по догляду за волоссям]
Принципи та методи укладання волосся
[Народні методи]
Щоб волосся не випадало
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Новини партнерів:

Copyright: Волосся та зачіски © 2021
Зробити безкоштовний сайт з uCoz