Волосся та зачіски Четвер, 21.11.2024, 11:30
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Рекомендації по догляду за волоссям [20]
Народні методи [14]
Науково-популярні статті [11]
Небажане волосся [6]
Засоби догляду за волоссям [5]
Маски для волосся [7]
У цій категорії зібрано рецепти масок для волосся

Підбір зачіски онлайн
Інтимні стрижки
Програми для підбору зачісок
Відео зачіски
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Народні методи

Фарбування волосся натуральними барвниками

     Щоб надати нашому волоссю необхідного кольору чи відтінку не обов'язково використовувати хімічні способи фарбування. У природі існує багато рослин, що можуть використовуватися як барвники для фарбування волосся. З деякими рецептами натуральної фарби для волосся ми познайомимось у даній статті.

Настій пупавки фарбувальної (2 чайні ложки квіткових кошиків заливають 1 склянкою окропу, настоюють 30 хвилин, потім проціджують і остиглий настій наносять на голову на 15 хвилин) надає волоссю русявий відтінок.

Для підтримки природної свіжості русявого кольору волосся застосовують настій соняшника однорічного: 2 столові ложки квіток заливають 1,5 склянками окропу, настоюють 2 години, проціджують і обполіскують волосся 1 раз на день.

Пам'ятаєте, як ви в дитинстві любили збирати волоські горіхи, щоб вони були зовсім свіжі і м'які? І як неприємно було відмивати руки від цієї «грецької фарби»? Так от, сік зеленої зовнішньої оболонки плодів волоського горіха надає волоссю каштановий колір. Для фарбування також можна використовувати листя і кору волоського горіха. Для цього свіжу зелену шкарлупу подрібнюють, потім розводять водою до консистенції кашки і наносять на волосся на 15-20 хвилин, після чого змивають водою. Каштановий колір можна підсилити або зменшити, додавши більше чи менше води. Більша кількість води надає більш світле забарвлення.

Для освітлення волосся застосовується відвар суцвіть ромашки і кореневищ кропиви. Для його приготування беруть по 1 столовій ложці сухої сировини кожного компонента на 1 л води. Обполіскують голову відваром, обв'язують її хусткою або рушником на 15-20 хвилин. Висушивши волосся, змочують їх ромашкової есенцією, змішаної з водою (у співвідношенні 1:1). Через 1 годину ще раз обполіскують настоєм ромашки (1-2 столові ложки ромашки заливають 1 склянкою окропу, настоюють 15-20 хвилин, потім проціджують).

А от більш складний склад, яким можна освітлити волосся: чай байховий - 10 г, ромашка аптечна - 50 г, хна - 40 г, горілка-2 склянки, вода-1 стакан. Воду нагрівають до кипіння, всипають чай, ромашку, хну, кип'ятять 5 хвилин, охолоджують, додають горілку і настоюють 2-3 дні. Рідину зливають і віджимають залишок. Змочують складом волосся і залишають, не витираючи, на 30-40 хвилин. Потім волосся миють шампунем.

Можна освітлити волосся і наступним складом: 150 г ромашки аптечної настоюють 2 тижні в 0,5 л горілки, потім проціджують і додають 1/4 склянки перекису водню. Для освітлення волосся пасмами протирають даним настоєм за допомогою зубної щітки або ватного тампона. Через 20-30 хвилин волосся промивають шампунем і обполіскують відваром ромашки.

Для фарбування волосся можна застосовувати і власне відвар ромашки аптечної. Для світлого волосся беруть 100 г сухих суцвіть ромашки, заливають 0,5 л окропу, кип'ятять 5-10 хвилин, настоюють 1 годину, потім проціджують. Для більш темного волосся потрібно взяти 150-200 г ромашки. Відваром змочують волосся і залишають на 30-40 хвилин.

Настій ромашки аптечної можна застосовувати для фарбування як світлого волосся, якому він надає золотистий відтінок, так і сивого. Для приготування настою 100 г суцвіть ромашки заливають 0,5 л окропу, настоюють 30-40 хвилин, потім проціджують. Отриманим настоєм рясно змочують волосся і тримають близько 1 години.

Для того щоб темне волосся стало світлішим, 100 г ромашки заливають 1,5 склянки окропу, добре перемішують, настоюють 30-60 хвилин, проціджують, віджимають залишок і додають 1/4 склянки 30%-ного перекису водню. Змащують волосся і залишають, не витираючи, на 30-40 хвилин. Потім промивають їх з милом.

Для отримання червонувато-коричневого відтінку волосся потрібно мити відваром чаю: 2-3 столові ложки чаю заливають 1 склянкою води, кип'ятять 15-20 хвилин, настоюють, потім проціджують.

Якщо потрібно екстрено підфарбувати сиве волосся у коричневий або каштановий колір, то допоможе гарячий, міцно заварений чай (1 чайна ложка на 1 / 4 склянки окропу, настоюють 30-40 хвилин) проціджують, рідину змішують з такою ж за обсягом (або трохи меншим) кількістю порошку какао або розчинної кави, ретельно розмішують і наносять на волосся. Після втирання складу волосся розчісують. Таке забарвлення маскує сивину всього на кілька днів.

Для фарбування волосся у каштановий колір можна застосувати суміш хни і кефіру. Беруть 1-1,5 склянки кефіру, всипають пачку хни. Отриману масу ретельно перемішують і наносять на волосся. Голову пов'язують целофановою косинкою. Склад необхідно тримати 40-60 хвилин. Час можна продовжити, якщо потрібно отримати більш темні тони. Потім промивають волосся теплою водою (без шампуню).

На головну
Категорія: Народні методи | Додав: shkilnyuk (29.07.2011)
Переглядів: 9036 | Рейтинг: 1.7/3

Популярні статті:

[Народні методи]
Ламінування волосся в домашніх умовах
[Науково-популярні статті]
Волосся на лобку та інтимні стрижки
[Народні методи]
Старовинні рецепти догляду за волоссям
[Рекомендації по догляду за волоссям]
Принципи та методи укладання волосся
[Народні методи]
Щоб волосся не випадало
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Новини партнерів:

Copyright: Волосся та зачіски © 2024
Зробити безкоштовний сайт з uCoz