Волосся та зачіски Вівторок, 16.04.2024, 09:31
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Рекомендації по догляду за волоссям [20]
Народні методи [14]
Науково-популярні статті [11]
Небажане волосся [6]
Засоби догляду за волоссям [5]
Маски для волосся [7]
У цій категорії зібрано рецепти масок для волосся

Підбір зачіски онлайн
Інтимні стрижки
Програми для підбору зачісок
Відео зачіски
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Засоби догляду за волоссям

Що ми знаємо про гребінець?

     Більшість людей упевнена, що гребінець призначений лише для розчісування волосся та надання йому певної форми. Частково, так воно і є. Але, чи задумуємось ми, купуючи гребінець в магазині, як він буде впливати на здоров'я нашого дорогоцінного волосся? Чи знаємо ми, як правильно підібрати гребінець до певної зачіски, до волосся різної довжини, густоти, хвилястості? Як матеріал, з якого виготовлений гребінець, може впливати на стан волосся? Прочитавши статтю, ви дізнаєтесь, як вибирати гребінець і як правильно розчісувати волосся.
     Для початку визначимося, які основні види гребінців існують і для чого вони призначені:
- для масажу - щітка;
- для щоденного розчісування - плоский гребінець;
- для фарбування волосся і нанесення масок -  гребінець з тонкою довгою ручкою і густими зубами;
- для довгого волосся - гребінець з довгими рідкими зубами;
- для укладання волосся за допомогою фена - брашінг великого діаметра для додання об'єму, маленького - для моделювання чубчика і пасм;
- для нанесення на волосся гелю або воску - антистатичний гребінець з рідкими зубами;
- для моделювання пасм і чубчика - тонкий гребінець з окремими зубами у вигляді вилки.
     Тепер розберемося із матеріалами, з яких виготовляються гребінці. Саме матеріал має найбільший вплив на стан нашого волосся.  
     Звичайно, природні матеріали, такі, як дерево, кістка чи щетина тварин є найбільш безпечними для нашого волосся і шкіри голови. Вони не електризуються, не всупають в хімічні реакції при фарбуванні волосся. Але необхідно звертати увагу на стан зубчиків гребінця. Вони повинні бути добре відшліфовані, без сколів, які можуть пошкодити поверхню волосини. Гребінці із природного матеріалу потребують частого миття. Термін служби таких інструментів не довготривалий.
     Гребінці із металу є міцними, довговічними, мають хороші антистатичні якості. Але останнім часом перукарі відмовляються від металічних гребінців. Вчені у своїх дослідженнях доводять, що металічний гребінець приносить більше шкоди волоссю ніж користі.
     Гребінці із пластмаси є найпоширенішеми. Сучасні технології дозволяють включати до пластмаси силікон, ебоніт, а також каучук. Антистатичні властивості таких гребінців не створюють на поверхні зубів заряди статичної електрики, яка псує волосся, і крім іншого, надають гребінцям додаткової міцності і пружності. Слід придивлятися до зубчиків таких гребінців. Вони повинні бути закруглені, ретельно відполіровані і відшліфовані. Тому, що гострі грані рвуть волосся і можуть пошкодити шкіру голови.
     Для кучерявого волосся слід обрати гребінець із широкими і рідкими зубами.
Гребінець з довгою вузькою ручкою і зубами різної висоти - для начісування, відділення тонких пасм при накручуванні на бігуді чи плетінні косичок. Для густого прямого волосся ідеально підійде плоска щітка. Круглі і напівкруглі щітки використовують для укладки волосся при сушінні феном.
     Коротке волосся слід розчісувати від коренів до кінчиків. Довге волосся треба починати чесати від кінчиків. Чим довше волосся, тим більша відстань між зубами гребінця повинна бути.
     Надто часте розчісування не приносить користі волоссю. Розчісування активізує сальні залози. При частому розчісуванні волосся швидше жирніє і виглядає неохайним. Щоб зменшити механічний вплив на поверхню волосини, розчісуватись треба обережними, плавними рухами. Старайтесь не чесати мокре волосся, так як воно більш вразливе до механічних ушкоджень.
     Звичайно, різні зачіски і типи волосся вимагають різної кількості розчісувань. Оптимальним є два розчісування на добу. Вранці - для розплутування і надання форми волоссю, а ввечері - для масажування шкіри голови.
     Вибирайте золоту середину між красою і здоров'ям вашого волосся.

 


На головну

 

Категорія: Засоби догляду за волоссям | Додав: shkilnyuk (19.03.2011)
Переглядів: 4623 | Рейтинг: 2.0/1

Популярні статті:

[Народні методи]
Ламінування волосся в домашніх умовах
[Науково-популярні статті]
Волосся на лобку та інтимні стрижки
[Народні методи]
Старовинні рецепти догляду за волоссям
[Рекомендації по догляду за волоссям]
Принципи та методи укладання волосся
[Народні методи]
Щоб волосся не випадало
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Новини партнерів:

Copyright: Волосся та зачіски © 2024
Зробити безкоштовний сайт з uCoz