Волосся та зачіски Вівторок, 19.03.2024, 09:27
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Рекомендації по догляду за волоссям [20]
Народні методи [14]
Науково-популярні статті [11]
Небажане волосся [6]
Засоби догляду за волоссям [5]
Маски для волосся [7]
У цій категорії зібрано рецепти масок для волосся

Підбір зачіски онлайн
Інтимні стрижки
Програми для підбору зачісок
Відео зачіски
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Народні методи

Ламінування волосся в домашніх умовах

Laminuvannya volossya

     Не залежно від того, ким ви є - блондинкою або брюнеткою, володаркою довгого або короткого волосся, якщо ви читаєте цю статтю, можна з упевненістю сказати, що ви прагнете до того, щоб ваше волосся було красивим і здоровим.
     Але, не дивлячись на бажання забезпечити волосся максимально корисними натуральними масками і шампунями, часто ми піддаємося рекламі і купляємо новинки, що обіцяють за короткий термін поліпшити стан волосся, надати приголомшливий блиск і дивовижний об'єм. Зачаровані шикарним волоссям моделей, які рекламують шампуні, і ми, в надії наблизитися до такої краси, маючи нормальне і здорове волосся купуємо шампуні для пошкодженого і посіченого, від лупи або ж шампуні з бальзамами 2 в 1.
     А цього робити не можна, так як шампуні для сухого і неживого волосся перенасичені різноманітними зволожувачами, відновлювачами структури та іншими активними речовинами, які можуть принести замість користі істотну шкоду. А лупа, яка, якщо вірити рекламі, перетворилася в головне вселенське зло, може бути обумовлена ​​не тільки сухою шкірою голови або ж грибком, а цілком серйозними шлунково-кишковими захворюваннями. Тому бажано починати боротьбу з лупою не зпокупки шампуню, а з консультації з лікарем - трихологом, або хоча б терапевтом.
     Ну, а від широко рекламованих шампунів 2 в 1 фахівці і зовсім рекомендують категорично відмовитися, так як  силікон, що входить до їх складу хоч і допомагає економити час і не використовувати після миття волосся бальзам, але в той же час,обволікаючи волосся повітронепроникною плівкою, буквально душить його.
 
Тому стає абсолютно очевидним, що до вибору шампуню слід ставитися дуже серйозно і відповідально. Якщо вам пощастило, і ви серед різноманіття фірм та найменувань змогли підібрати собі шампунь, з яким ваші волосся добре росте, має здоровий блиск і не випадає - не експериментуйте далі і не піддавайтеся нав'язливій ​​рекламі. Ну, а якщо всі спроби підібрати підходящий шампунь закінчуються невдачею, можна відправитися на кухню і приготувати шампунь для вашого типу волосся самостійно.
 
Желатиновий шампунь підходить однаково для всіх типів волосся, відновлюючи структуру волосся, додаючи обсяг і блиск. А для тонкого, ослабленого волосся він просто ідеальний. Використовуючи такий шампунь регулярно, можна добитися в домашніх умовах ефекту ламінування волосся - гладке блискуче волосся, м'яке ішовковисте, без посічених кінчиків, з інтенсивним здоровим блиском.
 
Весь секрет у використанні желатину, базових і ефірних масел, які активізують кровообіг в шкірі голови і прискорюють ріст волосся.
 
Желатин від кореня до кінчика покриває волосся тонкою живильної плівкою, що насичує його протеїном і відновлює структуру. До того ж желатин є і природним джерелом амінокислот та необхідних мікроелементів, які сприяють формуванню основного будівельного матеріалу волосини - білка кератину.
 


Приготування шампуню
 
1. Для приготування шампуню з желатином спочатку треба приготувати відвар трав (ромашка, кропива, лопух, хміль, конюшина - на ваш вибір, всі ці рослини у великих кількостях містять фітогормони, що стимулюють ріст волосся).
 
Я, для прикладу, роблю відвар ромашки. Крім лікувальних властивостей (і для волосся, і для шкіри голови), ромашка надає волоссю блиск, підходить для сухого волосся і діє як дуже м'який освітлювач.
 
Отже, беремо 3-4 ст. ложки сухих квіток ромашки, заливаємо склянкою (250 мл.) гарячої води, ставимо на 15 хв. в киплячу водяну баню. Потім відвар остудити, процідити, і довести об'єм водою до 250 мл.
 
2. У відвар додаємо 2 ст. ложки звичайного харчового желатину, перемішуємо і ставимо на водяну баню, щоб желатин розчинився повністю.
 
3. В розтоплений желатин додаємо 50 мл шампуню. Добре якщо в ньому якомога менше ароматів і фарбників.
 
4. Даємо суміші трохи охолонути і додаємо 1 ст. ложку меду.
 
5. Після того, як мед розчиниться, вливаємо попередньо змішані базові (15 мл.) і ефірні масла (20 крапель).
 
Базові і ефірні масла підбираємо індивідуально, виходячи з типу шкіри голови і волосся (сухе, жирне, нормальне), а також існуючих проблем (лупа, випадання волосся, повільний ріст, тьмяність та інші).
 
Базові масла - це масла, отримані з зерен, насіння, ядер рослин шляхом пресування, вони живлять волосяну цибулину, покращують структуру волосся, сприяють більш інтенсивному росту волосся і роблять його шовковистим і блискучим.
- Масло зародків пшениці, гарбузове, рицинове - для росту волосся;
- Макового насіння, кедрового горіха, рицинове - проти лупи;
- Кунжутне, жожоба, авокадо - для фарбованого волосся;
- Лісового горіха, кедрового горіха, реп'яхове - проти випадання.
- Авокадо, конопляне, соєве, мигдальне, паростків пшениці, кокосове - при тьмяному, слабкому, ламкому волоссі;
- Кунжутне, соняшникове, звіробою - при жирному волоссі.
- Покращують стан волосся всіх типів: лляне, кавунових кісточок, макового насіння, жожоба, виноградних кісточок, реп'яхову, рицинове, персикове, оливкове, кукурудзяне.
 
Ефірні масла отримують з самих рослин (плодів, кореневищ, листя, квіток), вони відрізняються від базових масел летючістю, високою концентрацією і яскравим ароматом. Правильно підібрані ефірні олії здатні впоратися як з випаданням волосся, лупою, так і здатні нормалізувати утворення шкірного сала.
- Для жирного волосся використовуються ефірні масла грейпфрута, імбиру, кедра, кипариса, лаванди, евкаліпта, сосни, шавлії.
- Для сухого - апельсина, іланг-іланг, розмарину, ромашки, лаванди.
- Для нормального волосся - лаванди, розмарину, герані, лимона.
- Позбутися від лупи допоможуть ефірні масла розмарину, чайного дерева, евкаліпта, лимона, деревію.
 
Ефірні олії перед застосуванням розчиняються в базових та додаються до охолодженої рідини.
 
6. В останню чергу додаємо сік алоє, який так само є відмінним стимулятором росту волосся. Для того, щоб посилити лікувальні властивості алоє, краще заздалегідь підготувати зрізане листя за методом Філатова (метод біологічного стимулювання): середні й нижні листки дорослої рослини зрізати, промити кип'яченою водою, висушити, загорнути в папір або серветку і помістити в темне місце з температурою+ 4 - 8 ° С на 10 - 12 днів (можна покласти в холодильник). У таких несприятливих, стресових умовах в листі виробляються біогенні стимулятори. Не потемнілі листя подрібнюємо, через марлю вичавлюємо сік і чайну ложку його додаємо в наш шампунь.
 
7. Все ретельно перемішуємо, переливаємо в ємність, яка щільно закривається і ставимо в холодильник, де шампунь перетворюється на желе, там же він  і буде зберігатися.
 
Застосування шампуню
 
Можна від желе відрізати шматочок і використовувати його, розігрівши в руках і втираючи в змочене водою волосся. Але більш позитивного ефекту можна добитися, якщо відрізаний шматочок желе підігріти на водяній бані або в мікрохвильовій печі (головне - не перегріти), тоді теплі базові та ефірні масла набагато простіше і швидше зможуть проникнути у волосся і шкіру голови. Шампунь дуже добре розподіляється по волоссю, не тече. Бажано потримати його на голові коло 10 хвилин, в цей час можна проводити ніжний масаж голови або ж займатися іншими банними процедурами.
 
Після використання такого шампуню немає необхідності в застосуванні бальзаму, волосся стає м'яке і слухняне, відмінно укладається, після першого ж застосування з'являється помітний об'єм і природний блиск. Звичайно, за один-два рази з усіма проблемами волосся остаточно впорається не вийде, але якщо використовувати такий шампунь регулярно протягом кількох місяців, то вам гарантовані блискуче, здорове, густе волосся та запитання від подруг і колег - а яким же шампунем ви миєте голову ?
За матеріалами сайту http://www.terrawoman.com.ua

 

Відео про ламінування волосся в домашніх умовах:




Підібрати зачіску, макіяж, окуляри, головні убори, аксесуари ви зможете у Віртуальному салоні краси.

Щоб дізнатися, що таке "бразильське випрямлення" волосся перейдіть на сторінку: http://volossya.at.ua/publ/naukovi_statti/shho_take_brazilske_viprjamlennja_volossja/3-1-0-63

 

Категорія: Народні методи | Додав: shkilnyuk (09.01.2012)
Переглядів: 50387 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 3.8/20

Популярні статті:

[Народні методи]
Ламінування волосся в домашніх умовах
[Науково-популярні статті]
Волосся на лобку та інтимні стрижки
[Народні методи]
Старовинні рецепти догляду за волоссям
[Рекомендації по догляду за волоссям]
Принципи та методи укладання волосся
[Народні методи]
Щоб волосся не випадало
Всього коментарів: 1
1 Марта  
Багато чула про ламінування волосся, але не знала, як його робити в домашніх умовах.
Дякую вам за цей чудовий рецепт! Шампунь дійсно дуже допоміг моєму пошкодженому після фарбування волоссю. Тепер його інтенсивно використовую!
Відповідь: Будь-ласка, Марта!
Гарного вам настрою і сяючого волосся!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Новини партнерів:

Copyright: Волосся та зачіски © 2024
Зробити безкоштовний сайт з uCoz